Obožavatelji Aston Ville bacaju ZELJU na Stevea Brucea tijekom dramatičnog ždrijeba u Prestonu dok pritisak raste na šefa Villansa

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Obožavatelji Aston Ville bacili su kupus na Stevea Brucea s opsjednutim šefom pod sve većim pritiskom nakon dramatičnog remija kod kuće u Prestonu.

Villans je nakon remija 3-3 izašao s bodom, unatoč tome što je na pauzi držao vodstvo od 2-0 nakon golova Jonathana Kodjie i Tammy Abraham.

No, James Chester vidio je crveno devet minuta u drugom poluvremenu, a Daniel Johnson je pretvorio rezultirajući penal za North End.

Paul Gallagher je izjednačio 11 minuta prije nego što je Louis Moult izgledao kao da je ugrabio pokojnog pobjednika za Preston.

(Slika: Birmingham Mail)

novi pauk u Velikoj Britaniji

No, Yannick Bolasie ublažio je dio pritiska na svog menadžera izjednačivši u nadoknadi vremena, iako je Glenn Whelan mogao to učiniti još boljim.

Promašio je jedanaesterac posljednjim udarcem na utakmici kako bi domaćinima uskratio ono što bi bila sva tri boda.

Ovo je samo jedna pobjeda u 10 za Brucea i Villu i njihov drugi uzastopni remi nakon zastoja od 1-1 s Bristol Cityjem na Ashton Gateu u petak navečer.

alex jones nema vjenčani prsten

Obožavatelj Vile ispravlja svoju frustraciju (Slika: Birmingham Mail)

Bruce je prošli mandat odveo Villu na viši nivo od Premier lige, no u finalu doigravanja pobijedio ih je Fulham.

Uslijedilo je burno ljeto, a samo tri pobjede u ovom mandatu ostavljaju ih 12. na prvenstvu, sedam bodova u odnosu na prva dva.