Kinsey Wolanski, osvajačica finala Lige prvaka, otkrila je da je zatvorena u neuspješnom nizu Copa America

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Kinsey Wolanski, osvajačica finala Lige prvaka, otkrila je da su ona i njezin dečko uhićeni u pokušaju da poremete finale Copa America između Brazila i Perua.

Wolanski se pojavio na naslovnicama dok je Liverpool pobijedio Tottenham i osvojio svoju šestu europsku krunu u Madridu napadom na teren u oskudnom kupaćem kostimu.

Osiguranje ju je ispratilo s travnjaka u Wandi Metropolitano, a sada je priznala da su ona i dečko s YouTubea Vitaly Zdorovetskiy smišljali sličnu akciju dok je Brazil u nedjelju navečer pobijedio Peru.

najbolje ponude za crni petak u Velikoj Britaniji 2019

Dvojac se odjenuo kao brazilski obožavatelj i stigao je na svoja mjesta prije nego što se Vitalyju 'uhvatilo u koštac' 20 zaštitara ' i par je zatvoren.

Wolanski se prerušila u navijača Brazila (Slika: Kinsey Wolanski/Instagram)

Wolanski s dečkom Vitalijem Zdorovetskim (Slika: Kinsey Wolanski/Instagram)

Wolanski je na Instagramu napisao: 'Priznajem da ste Copa America definitivno osvojili, ali imali smo jednu paklenu avanturu u pokušaju.

lily mo sheen bikini

'Odletio je prerušen, odletio u Brazil, dospio na naša mjesta i završilo tako što se 20 zaštitara uhvatilo u koštac s Vitalijevim zlom dupetom.

'Izašli smo iz zatvora i sada uživamo u Brazilu!'

Wolanski se pojavila na naslovnicama kada je prekinula finale Lige prvaka (Slika: Getty Images)

Uhvatilo ju je osiguranje (Slika: PA)

Wolanski je također podijelila isječak sebe u zatvoru sa Zdorovetskiyjem, a kasnije i daljnji video zapis hrane koju su jeli nakon što su oslobođeni.

Uz hamburgere, čips i deserte napisala je: 'Jeste li uopće otišli u zatvor ako nakon toga ne jedete gozbu s varanjem?'

Sljedbenici Wolanskog na Instagramu porasli su s 230.000 na preko dva milijuna nakon što je uspjela u Madridu.

Andy Robertson reagira dok Wolanski napada na teren u Madridu (Slika: AFP/Getty Images)

Wolanski je na Instagramu pokazala svoj novi kupaći kostim (Slika: Kinsey Wolanski/Instagram)

Tada je za The Sun rekla: 'Do svoje 30 -te godine planiram zaraditi dovoljno novca za mirovinu, a pruge u Ligi prvaka samo će mi pomoći u tome.

'Planiram učiniti puno više pruga kako bih podigla svoj profil.

je caitlyn jenner imala potpunu tranziciju

'Nakon što sam izašao iz zatvora, sa 300.000 pratitelja na Instagramu poraslo je na više od dva milijuna. Takav publicitet ne možete kupiti.

'Odgovor je bio nevjerojatan, ne bih mogao biti sretniji. To je bilo najveće uzbuđenje u mom životu. '