Nogometna utakmica od preko 50 -ih prekinuta je nakon dvije minute kada je izbila velika tučnjava

Uk News

Vaš Horoskop Za Sutra

cwfc Utakmicu između Canterbury Walking Football Club -a i Herne Bay Walking Football Club -a, u kojoj su sudjelovali igrači - koji hodaju umjesto da trče - od 50 do 70, otkazao je sudac.

Početak: Stvari su se pokvarile u hodajućem nogometnom srazu između Canterburyja i Herne Baya(Slika: cwfc)

Igra hodanja nogomet jer su stariji od 50 godina napušteni nakon samo dvije minute ... nakon što je na terenu izbila velika tučnjava.

argos novogodišnje radno vrijeme

Nasilje je izbilo na travnjaku nakon što je jedan igrač CWFC -a 'srušen' 'hrskajućim priborom' - pri čemu se tvrdi da su se čak i ref 'spojili u udarac' prije nego što je zazviždao & apos ;.

'Službeni' izvješće o utakmici navodi da je loša krv započela unutar 'prvih pet sekundi' igre nakon napucavanja ramena - i napušten je nakon samo dvije minute.

Hodajući nogomet, koji ima oko 500 momčadi diljem Velike Britanije, varijanta je normalnog nogometa - s istim pravilima poput ofsajda i penala - ali s igračima koji hodaju umjesto da trče.

Čitaj više: Masovna tučnjava na utakmici seoskog kriketa nakon što sanjkanje ode predaleko & apos;

Čini se da je izvještaj o utakmici na web stranici CWFC -a napisan laganijim srcem i navodi da je utakmicu - odigranu 27. siječnja - otkazao sudac Tony.

Sudac drži crveni karton i zvižduk, izbliza

Vidjeti crveno: Sudac je morao otkazati utakmicu na sat vremena

Igrači su dobili sat vremena da se 'ohlade' prije nego je organizirana repriza, a Herne Bay je na kraju ostao bez 3-2 pobjednika.

Obje ekipe otišle su na par pintova nakon utakmice ... ali u 'različitim pubovima', prema izvješću.

Lokalni Gregg Halfpenny rekao je: 'Ovi momci znaju kako se nositi i iako možda nisu dovoljno sposobni za trčanje, dovoljno su sposobni da zadaju udarac ili dva.

'Cijela stvar je doista bila smiješna - ovo je zamišljeno kao nježan sport.'

Čitaj više: Klub je zabranio bijesnog nogometaša koji je 'pokušao udariti linijskog igrača sa svojim PENIS -om'

U izvješću s utakmice stoji: 'Tony ref pročitao je nerede prije početka, što nitko nije primijetio, pa smo otišli.

'Igra se igrala na vrlo prijateljski način barem prvih pet sekundi, a zatim je lagano trljanje ramena označilo početak onoga što se najbolje može opisati kao ljubav na prvi pogled.

'Jedan od igrača Herne Baya i igrač Canterburyja (kojega ne mogu navesti iz pravnih razloga) našli su se licem u lice, zureći jedno u drugo i šapućući strašću ispunili uzvišenosti.

'Tada je došlo do nježnog trenutka glava koje su išle jedna prema drugoj.

s kojom je Justin Timberlake u braku
Generički nogomet (Slika: Getty)

Smirivanje: Utakmicu je zamijenila prijateljska

'Srećom, zbog činjenice da je igrač Canterburyja niži za 2 stope od igrača Herne Baya, nije napravljena ozbiljna šteta.

'Tony, sudac, odlučio je u tom trenutku najbolje je pridružiti se udarcu, ali se onda predomislio i minutom dugi zvižduk pozvao sve da budu prognani u stranu zemlju, a utakmica je prekinuta. '

Nastavlja se: 'Nakon što su se sat vremena smirili, (osim 2 uključena igrača koji su i dalje trljali noseve s terena), odlučeno je da bi prijateljski susret bio najbolji ishod večeri, iako se sugeriralo da će, ako Canterbury pobijedi, ipak biti računati kao prvenstvo.

Čitaj više: Lopov je triput pao s bicikla dok je bježao

'Nisu' t. Prvo poluvrijeme završilo je 3 - 0 za Bay, zatim su super podmornice, Roger, Steve i Dave zamijenili cijelu momčad i utakmica je završila 3 - 2 za Herne Bay ... iako je Roger na kraju ipak promašio jedanaesterac nije bio on kriv jer ga je vratar spasio.

Šolja piva

Mirenje: Timovi su nakon toga ipak uspjeli dobiti pincu ... u različitim pubovima (Slika: Getty)

'U utakmici nije bilo tjelesnih ozljeda, a večer je završila tako da su obje ekipe uživale u razgovoru, pivu i grickalicama, iako u odvojenim pubovima.'

Izvješće, koje je napisao 'Rog, dodaje:' Sve je to doista bila oluja u šalici čaja. Nekoliko natjecateljskih momaka koji se međusobno probijaju. Osobno, mislim da bi bila velika šteta bilo kakva daljnja akcija poduzeta prema uključenim momčadima ili igračima.

'Herne Bay ima izvrsne igrače i igra uredan nogomet, a siguran sam da će sve ovo biti ispeglano.

'Čuo sam da su momku iz Herne Baya rekli da više nije dobrodošao igrati za klub. Također, klub iz Canterburyja pozvao je svog uključenog igrača na hitni disciplinski sastanak, a svom je igraču dodijelio nagradu Sloboda grada i Željezni križ. '

Ron Boddy, direktor Herne Bay FC -a, rekao je ovog tjedna: 'Morate se sjetiti da su ovo natjecateljske igre i da će se ljudi igrati natjecateljski.