Soccer Aid 2019: Engleska 2-2 Ostatak svijeta XI (1-3 olovke)-ROW pobjeđuje na penale

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Ovo je trenutak kada je 'Ostatak svijeta' osvojio Soccer Aid 2019

Ključni događaji

Kem Cetinay postigao je kasno za izjednačenje kako bi osigurao da je Soccer Aid odlučen izvođenjem penala drugu godinu zaredom, jer je Ostatak svijeta pobijedio na licu mjesta.

Zvijezda Otoka ljubavi proizvela je trenutak magije da ubaci Johna Terryja i uvuče udarac pored Davida Harewooda u cilj Engleske kako bi povukao ROW razinu s preostalim minutama normalnog vremena.

ROW golman Nicky Byrne tada je u raspucavanju obranio odlučujući udarac komičara Lee Macka kako bi potvrdio pobjedu svoje strane.

Pjevač Westlifea već je u pucnjavi odbio tjelesnog trenera Joea Wicksa, prije nego što je Mark Wright poslao penal.

Engleska je ispustila vodstvo od dva pogotka, nakon što je zauzela zapovjednu poziciju zahvaljujući stezaljki Jeremyja Lyncha u prvom poluvremenu.

Kem Cetinay slavi svoje kasno izjednačenje koje je pomoglo ROW -u do pobjede u Soccer Aidu (Slika: Getty Images)

Free-styler je svoj prvi uhvatio nakon što je slijedio volej Rachel Yankee na bočnu nogu kući, prije nego što se okrenuo u kutiji kako bi po drugi put opalio pored Julia Cesara.

No Usain Bolt iskoristio je pogrešku Jamieja Carraghera kako bi Ostatak svijeta ostao u utakmici na Soccer Aidu 2019.

najbolja banja za stopala 2020

Bolt i Carragher uživali su u napetoj borbi, prije nego što je bivši igrač Liverpoola pogrešno odredio udarac glavom, dopuštajući napadaču ROW-a da se pretrči i zabije pored Davida Seamana.

Cetinay je potom u drugom poluvremenu zgrabio s preostalim minutama do izvođenja penala, prije nego što su upisali svoju treću pobjedu u Soccer Aidu.

Sve radnje, kako se dogodilo, ispod ...

Još nije kasno za doniranje - a britanska vlada udvostručit će sve donacije do 23. srpnja

Sadržaj oglašivača iz Nogometna pomoć za Unicef

Ima još dosta vremena da donirate Soccer Aidu za Unicef ​​2019.

Diljem svijeta bolesti, sukobi, glad i siromaštvo ometaju igru ​​milijuna djece. U 2019. godini nogometna pomoć za Unicef ​​pojačana je kako bi djeca imala djetinjstvo na koje imaju pravo.

I ove godine će britanska vlada nadoknaditi svakih 1 GBP koje prikupite ili donirate do 23. srpnja 2019. udvostručujući razliku koju činite u životima djece. Pa što čekaš?

Kliknite ovdje darovati sve što možete.

22:08

Piers Morgan slavi

Ovo bi mogao biti najbolji trenutak u mom životu, sjajno je kapetan Usain Bolt.

Tim heroja.

Moje suosjećanje sa Susannom Reid.

22:07

(Slika: Chelsea FC putem Getty Imagesa)

22:01

ROW osvojio Soccer Aid 2019

Ostatak svijeta osvojio je Soccer Aid 2019. nakon pobjede u izvođenju penala 3-1.

Golman Nicky Byrne odbio je Leeja Macka da okonča nade Engleske nakon što je Mark Wright poslao udarac iz točke, a Joe Wicks uputio je udarac prema Byrneu.

Kem Cetinay bio je posljednja osoba koja je izvela udarac, što je bilo i prikladno, jer je njegov kasni pogodak u regularnom vremenu natjerao igru ​​na penale.

To je treća pobjeda ROW-a u nizu Soccer Aid, a prava na hvalisanje čvrsto su povezana s voditeljem ROW-a Piersom Morganom nad suvoditeljicom GMB-a i suvoditeljicom Engleske Susannom Reid.

Ne bismo htjeli biti Susanna ujutro!

21:56

Byrne spašava od Macka

Byrne niječe Lee Mack i sve je gotovo. ROW je osvojio Soccer Aid 2019.

21:56

Cetinay čini 3-1

Kem Cetinay stavio je ROW na dirljivu udaljenost do pobjede. Engleska mora zabiti da bi ostala u njoj.

21:56

Wright ga šalje široko

Dugo trčanje i mucanje od Marka Wrighta, ali on to ističe široko.

21:55

ROW lead

DJ Locksmith otpušta kući kako bi stavio ROW ispred.

21:54

Wicks promašuje

Nicky Byrne spašava od Joea Wicksa. Bio je to loš penal izravno u vratara, a ROW sada može povesti.

21:54

1-1

Billy Wingrove šalje Harewoodu pogrešan put do niveliranja.

21:53

1-0 Engleska

Ben Shephard šalje loptu u gornji kut.

21:48

FT: Engleska 2-2 RED

Time se 90 minuta bliži kraju, a mi idemo na penale na Stamford Bridgeu.

Cetinayjev kasni štrajk osigurava da će se o Soccer Aidu odlučiti pucnjavom drugu godinu zaredom.

datum finala lige prvaka 2019

Bilo je to napeto drugo poluvrijeme, s obje strane koje su odbijale prilike.

No, Cetinay je iskoristio njegovu priliku, urezao je Johna Terryja prije nego što ga je poslao pokraj Harewooda kako bi poslao igru ​​da uoči udarce.

Drama još nije gotova!

(Slika: Getty Images)

21:45

Engleska je nadmašila ROW lijevo dok Owen dodaje loptu Macku, ali njegov dodir ga opet spušta i on na kraju blokira izbacivanje i šalje ga u udarac iz gola.

21:44

Ostalo je još samo nekoliko minuta s rezultatima. Imate osjećaj da možda postoji još jedna šansa za bilo koju stranu, ali hoće li je iskoristiti?

21:43

Cantona ga šalje visoko iznad prečke. Sigurno nije jedan od njegovih najboljih.

21:42

UŠTEDJETI!

Harewood dobro štedi od Drogbe kako bi održao Englesku na razini.

21:42

Middleton je posljednjih minuta zamijenio pobjednika natjecanja Good Morning Britain Alana Sextona.

21:41

Engleska je blizu vraćanja vodstva jer Byrne spašava nisko na svom najbližem mjestu od Colea prije nego što Redknapp opaljuje nekoliko trenutaka kasnije.

21: 41KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJ! Cetinay hvata za izjednačenje

Ostatak svijeta je na razini. Kem Cetinay s golom zahvaljujući sjajnom završetku s naprijed.

u koje vrijeme tesco zatvara

Engleska je izgubila posjed na drugom kraju prije nego što je ROW slomio polje.

Cetinay je ušao unutra i pucao pored Harewooda prije nego što je oduševljeno otkotrljao prema klupi ROW.

Sada predstoje kazne.

(Slika: Simon Dael/BPI/REX)

21:38

21:37

Glen Johnson se vratio za Carraghera, koji se u ovom drugom poluvremenu impresivno obračunao s Boltom.

21:37

Terry s akrobatskom odbojkom s Coleovog križa, O'Carroll dobro blokira liniju prije nego što je Mack ponovno zapali. Još jedna prilika je prosjačenje.

21:36

Lijepo jedan-dva Joea Colea s Owenom. Cole se našao na golu, ali je izudarao njegov udarac u zemlju, a Byrne skreće u korner.

21:35

Wingrove se također vratio na mjesto Bolta. Harry Redknapp ovdje baca kockice u potrazi za izjednačenjem.

21:35

Evo dolazi kralj

Jedan čovjek koji bi mogao promijeniti sve to je čovjek koji je trenutno stajao sa strane i čekao da dođe - Eric Cantona. Michael Essien odlazi, a kralj Eric je uključen.

21:34

Nešto manje od četvrt sata preostalo je za igru ​​ovdje, Engleska i dalje vodi dva gola do jednog. Ostatak svijeta mora odnekud pronaći nešto ako će ovu igru ​​natjerati na penale, ili čak pobijediti u regularnom vremenu. Imaju dosta posjeda, ali stvaraju malo.

21:32

Šansa za Macka

Lee Mack dobiva veličanstvenu priliku nakon divne lopte Wicksa, ali TV smiješnik je nadmašuje. Kakav bi to trenutak bio.

21:31

(Slika: Akcijske slike putem Reutersa)

21:30

Drogba pogađa jedan! Ali Harewood mu je jednak s vrhunskim zaustavljanjem.

21:30

Engleska se bori da zadrži loptu visoko na travnjaku, što bi moglo predstavljati stvarnu prijetnju jer se ova igra nastavlja s većinom ROW tima koji je kampirao unutar polovice Three Lions.

21:28

Lynch odlazi s dva pogotka

Jeremy Lynch odlazi, a posao mu je završen nakon prve polovice. Lee Mack dolazi na njegovo mjesto s 95,80 na stražnjoj strani majice, kao zabavan odgovor na Boltovu majicu od 9,58.