Na kojem kanalu je Man Utd protiv Colchester? Informacije o televiziji i prijenosu uživo

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Pobjeda Manchester Uniteda u Chelseaju rezervirala je njihovo mjesto u četvrtfinalu Kupa Carabao protiv Lige Two, velikana ubojice Colchester Uniteda.

Bila su to dva pogotka Marcusa Rashforda, uključujući samouvjeren udarac s bijele točke, koji je Redsima osigurao pobjedu od 2: 1 protiv Chelseaja u prošlom kolu.

Ekipa Essexa u međuvremenu je uspješno izbacila prvoligaške klubove Crystal Palace i Tottenham iz Liga kupa.

Momčad Ole Gunnara Solskjaera trenutno sjedi izvan prve četiri u Premier ligi i vidjet će ovo kao priliku da isproba trofej i po šesti put osvoji Liga kup.

Marcus Rashford iz Manchester Uniteda aplaudira navijačima na kraju pobjede u Carabao kupu u Chelseaju (Slika: PA)

Kad je utakmica?

Utakmica se igra u srijedu, 18. prosinca u 20 sati.

Gdje se igra utakmica?

Colchester će putovati na sjever kako bi igrao na poznatom stadionu Old Trafford.

Man United je u nedjelju odigrao svoju posljednju domaću utakmicu s Evertonom.

Na kojem TV kanalu je igra?

Igra se neće emitirati uživo u Velikoj Britaniji na TV -u niti uživo.

Colchester je ove sezone već zapanjio Tottenham u Liga kupu (Slika: Akcijske slike putem Reutersa)

Vijesti o momčadi Manchester Uniteda

Paul Pogba isključen je s utakmice u srijedu navečer zbog bolesti. Pogba je ove sezone igrao samo šest puta nakon ozljede gležnja.

Solskjaer je rekao da ga je Francuzovo slobodno vrijeme 'prilično unazadilo', nekoliko sati prije nego što je Pogba snimljen kako pleše na dočeku bratova vjenčanja u Parizu.

Diogo Dalot odsutan je dva mjeseca, ali se prošlog tjedna vratio na punu obuku. Mogao bi ući u sastav protiv Colchestera.

Ostali odsutni za Redse uključuju Eric Bailly, Fosu-Mensah i Marcos Rojo.

Vijesti iz tima Colchester

Luke Norris postigao je u subotu svoj sedmi pogodak u sezoni u Scunthorpeu i nastojat će nastaviti s postizanjem golova u Liga kupu.

Napadač Courtney Senior prošlog je vikenda na poluvremenu zamijenjen ozljedom četvorke, pa će potencijalno propustiti utakmicu u srijedu navečer.

Golman Colchestera Dean Gerken dopustio je samo jedan gol u svoju mrežu u tristo šezdeset minuta natjecanja.

Čitaj više

NEWSAM Football's Top Stories
Prijavite se na dnevnu e -poštu NEWSAM Football Prijenos vijesti UŽIVO: Najnoviji tračevi Mourinho cilja na 'sretnog' Man Utd -a Messi komentira odlazak iz Barcelone