Tko je osvojio MasterChef 2019? Irini Tzortzoglou pobjeđuje u prvom ženskom finalu

Tv Vijesti

Vaš Horoskop Za Sutra

MasterChef 2019 ima pobjednika jer je Irini Tzortzoglou u petak pobijedila u prvom ženskom finalu BBC-jeve emisije.

Irini je pobijedila Jilly i Delia do naslova, a vijest je očito bila preplavljena.

Irini, Jilly i Delia proglašeni su ovogodišnjim finalistima MasterChefa, nakon što je Geoff dan ranije pao na posljednjoj prepreci.

laura whitmore i iain stirling

Bio je to prvi put u povijesti showa da su se tri žene natjecale za titulu prvaka MasterChefa.

Irini Tzortzoglou osvojila je MasterChef 2019 (Slika: DNEVNO OGLEDALO)

Govoreći o svojoj pobjedi, rekla je: 'Drhtim, lebdim u zraku, mislim da mi noge trenutno ne dodiruju tlo. Kakvo iskustvo, jednostavno nemam riječi da kažem koliko sam oduševljen i zahvalan.

Dodala je: Napokon mogu reći da vjerujem u sebe; Vjerujem da je s vremena na vrijeme potrebno nešto teško, ali ta snaga može isplivati ​​na površinu, a kad to učini može postići čuda.

Sva tri finalista teško su se borila za osvajanje nagrade, predstavljajući svoje konačne jelovnike domaćinima i ekipi.

Irini, Jilly i Delia došle su do finala (Slika: Materijal)

No, Irini je ugostila Johna Torodea i Gregga Wallacea pobjednika za 2019. godinu.

Gregg je rekao: Irinin mali dodir grčkih okusa i grčkih sastojaka nije ništa drugo nego nadahnuće. Možete naučiti tehniku ​​kuhanja, ono što nikome ne možete staviti je apsolutna ljubav i strast, a Irini jednostavno pršti od toga. To je od srca svaki put kad kuha.

John je dodao: Uzimanje hrane koju poznaje s otoka Krete i stavljanje u suvremeni kontekst - to je ono što Irini radi i to je zapanjujuće. Ima čaroliju u vrhovima prstiju i vatru u trbuhu. Htjela je učiniti svoje unuke ponosnima - to je učinila!

Voditelji John Torode i Gregg Wallace proglasili su prvaka (Slika: BBC/Shine TV Ltd)

Dame su uspjele izboriti mjesto u spomenutom finalu nakon što su imale zadatak rekreirati jedno od jela poznatog kuhara Raymonda Blanca tijekom polufinalne epizode, koja je emitirana u četvrtak.

carlos miranda rebeka vardy

Ranije u programu, četvorici natjecatelja mentor je bio kuhar u njegovu restoranu u Oxfordshireu Belmond Le Manoir Aux Quat & Saisons.

Nakon ovog zadatka potvrđene su finalistice 2019. godine, čime je otvoren put za žensko finale.

Gledatelji su bili oduševljeni rezultatima, a na Twitter su podijelili svoja razmišljanja o novom prvaku.