Legende Arsenala protiv AC Milana rezultati uživo i ažuriranja golova dok se velikaši Topnika bore sa svojim talijanskim suparnicima

Nogomet

Vaš Horoskop Za Sutra

Ekipa Arsenal Legends postrojava se prije prijateljske utakmice između Arsenal Legends i Milana Glorieja(Slika: Stuart MacFarlane)

Ključni događaji

Robert Pires slavi postizanje četvrtog gola Arsenala Pogledaj galeriju17: 14KLJUČNI DOGAĐAJ

Navijači Arsenala žele povratak Kanua

Pristalice Arsenala šalile su se da bi radije vidjeli Nwankwo Kanu umjesto njih umjesto Oliviera Girouda.

Nigerijac je postigao hat-trick u subotnjoj prijateljskoj pobjedi nad AC Milanom Glorieom 4-2, a navijači Topnika bili bi presretni da ga se vrati.

Cijelu priču pročitajte ovdje!

(Slika: Akcijske slike putem Reutersa)

17: 03KLJUČNI DOGAĐAJ

Što sad namjeravaju?

Navijačima Arsenala današnja prijateljska utakmica pružila je priliku da se spomene.

bio michael jackson gay

Ovdje je NEWSAM Football pobliže pogledao kakve su legende tobdžija do sada.

Kliknite da biste pročitali više!

16:49

Naglasci

Nije loše gomila muškaraca srednjih godina, a?

Možete ponovno proživjeti sve golove iz pobjede Arsenala Legends nad Milanom Glorieom 4: 2 uz ITV-ove vrhunce.

Možda bi neki od ovih momaka ušli u aktualne Topnike XI ...

16:30

Svuda u Emiratima

Svuda na Emiratesu, gdje je Kanu hat-trick vratio godine unatrag jer je Arsenal Legends pobijedio Milan Glorie sa 4-2 nakon zabavnog popodneva u Emiratesu.

Rasprodana publika vidjela je kako dvije strane obilježene zvijezdama pokazuju da su, iako su možda nabacile nekoliko kilograma, još uvijek imale vještine za obaviti posao.

Kanuov hat-trick bio je vrhunac, a Robert Pires i Freddie Ljungberg i dalje su se dobro kombinirali, a kasni gol Francuza donio je najglasnije klicanje dana.

Christian Vieri dva je puta zabio mrežu za goste, no najbolji su bili ljudi Arsena Wengera.

15:54

Puno vrijeme

90 minuta - Sve je gotovo i Arsenalu ponestaju zasluženi pobjednici protiv Milana. Mnogo golova, puno govora i lijepo poslijepodne u prilog velikom cilju u The Arsenal Foundation.

Hvala vam što ste se pridružili NEWSAM Football -u za praćenje našeg bloga uživo!

15: 52KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, olovka)

88 minuta - Massaro dobiva jedanaesterac za Milan. Teatralno se spušta nakon minimalnog pritiska Cygana, ali kupuje udarac na licu mjesta. Vieirijev penal je obranio Lehmann, ali je postigao svoj skok. Milan je poravnao na 4-2.

15: 46KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 4-1 Milan Glorie (Pires)

84 minute - Vrhunski. Putovali smo u prošlost. Ljungberg se vraća godinama unatrag, uvlači loptu kroz gomilu trojice Milanovih braniča i pobjeđuje ih u ritmu. Šveđanin trguje za neoznačenog Piresa koji propisno prelazi iz bliske udaljenosti. Arsenalu je 4-1, a možda ćemo vidjeti i peti ...

15:44

82 minute - Desailly ponovno ulazi u sukob i zamjenjuje Costacurtu. Simone promašuje njegov pokušaj voleja na rubu šesnaesterca. Ljubazno odskoči za drugi pokušaj i taj napor preleti preko grede. Hvatajući se za slamke.

15: 41KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 3-1 Milan Glorie (Kanu, pero)

79 minuta - Boa Morte i Ljungberg ljupki jedan-dva prekinuti su prekršajem Massara u kaznenom prostoru. Dosuđena kazna. Zabijen penal. Kanu dovršava svoj hat-trick iz sporta. Udara ga desnom stranom mreže i Dida roni u pogrešnom smjeru. Arsenalu je 3-1 i oni su dobra vrijednost za to.

15:38

76 minuta - Ljungberg ubacuje niski ubačaj u okvir Milana nakon ugodnog pogleda, čak i ako je nepotreban. Zviždi kraj zadnjeg čovjeka i Dida je ponovno ukorijenjen na licu mjesta, ali Boa Morte koji je žurio nije mogao stići kući. Arsenal vodi 2-1 i izgleda vrlo sposoban zabiti još jedan.

Umjesto Di Cania umjesto Milana ulazi Giuseppe Pancaro.

15:35

72 minute - Ljungberg silazi hvatajući se za koljeno nakon kasnog izazova Darija Šimića, ali izgleda u redu da nastavi. Grimandi priznaje prekršaj za Arsenal na oko 40 metara, a Milan je brzo izgubio slobodan udarac.

ben butler jutros
15: 32KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 2-1 Milan Glorie (Kanu)

69 minuta - Opet taj čovjek. Pires izvodi prekršaj od Erania na rubu kaznenog prostora. Kanu ubacuje ubačaj Boa Mortea s prečke. Nema potrebe za tehnologijom ciljne linije. Dobro je preko crte. Dida se jedva pomaknuo i Arsenal vodi 2-1.

15:29

67 minuta - Overmars pokazuje njegove godine. Ide rame uz rame s Eraniom i neugodno se povlači. Road Runner se hvata za bedro i to je izazvalo ovacije. Dobar pokušaj, ali sa 43 godine nećete biti tako brzi kao prije.

15:27

65 minuta - Boa Morte uleti u kutiju i prevari se pored Costacurtinog tobogana. Dida je izvučen i lopta je očišćena, ali samo do Kanua. Kanu okreće Cabonea i svojim zamahom brzo pogađa palubu. Je li bilo kontakta? Sudac nije uvjeren. Nije dosuđena kazna!

15:25

62 min - Cafu pravi rafal niz desni bok i Overmars ga pregledava. Slobodan udarac izvodi Di Canio, ali ga izvodi Boa Morte.

15:21

58 minuta - Arsenal je lijepo zakucao i nakon strpljenja Ljungberg je pogriješio Ambrosinija da pošalje križ u okvir. Kanu ne može uspostaviti kontakt.

most kraljice elizabete ii

Overmars je ponovno uveden s klupe za zamjenu i zamjenjuje Limpara umjesto domaćina.

15:17

55 minuta - Di Canio pobjeđuje, gubi, pobjeđuje, gubi i ponovno osvaja posjed na krilu za Milan. Na kraju duga lopta od Serginha pronalazi put do Vieirija, ali njegov prvi dodir je loš.

15:15

53 min - Arsenal je probio Gilberta, koji igra jedan-dva s Kanuom. Brazilac izvlači udarac tik prije nego što je Petit zamijenjen Luisom Boa Morteom.

15:13

50 minuta - Ovdje smo malo zagazili. Obje su strane otišle do drugog ruba kutije i obje su iznudile važne blokove - Costacurta za Milan i Toure za Arsenal. Pretpostavljam da je s kraja na kraj, ali ne vratolomnom brzinom ...

15:11

48 minuta - Eraniova duga lopta iznad vrha pronalazi Di Cania u loži Arsenala. Talijan ima ukošeni napor prema golu koji spašava Lehmannovim dlanovima, ali lopta nespretno leti iznad grede. Arsenal se izborio sa kornerom.

15:06

46 minuta - Drugo poluvrijeme je u tijeku na sjeveru Londona. Milan je svog vratara zamijenio Didom. Jens Lehmann zamijenio je Seamana u mreži topnika. Današnja igra donijela je milijun funti za The Arsenal Foundation.

14:51

Poluvrijeme

45 minuta - Posljednjih pet minuta poluvremena prolazi s malim incidentom. Tempo se usporio s razinom rezultata na 1-1.

Arsenal je vodio ljubazno glavom Kanua, ali Vieri je izjednačio za goste.

Ostanite s nama uskoro u drugom poluvremenu uživo!

14:45

40 minuta - Desaillyja zamjenjuje Stefano Eranio. Promjena je izvršena odmah nakon što je Hoyte napravio još jedno trzanje pluća niz bok. Trenutno je bez kluba. Možda igra za potez?

(Slika: AFP/Getty)

14: 43KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 1-1 Milan Glorie (Vieri)

37 minuta - Milan je iz kornera pogodio Di Canio. Ambrosini šalje oštar udarac glavom iz pogotka i prisiljava izvanrednu obranu od Seamana, ali dojava ljubazno pada Vieiriju, koji ga otima kući iz neposredne blizine. Na stadionu Emirates je 1-1.

14:40

34 min - Overmars puca širom mete, ali to mu je kraj popodneva. Zamjenjuje ga Anders Limpar. Milan je Bobana zamijenio Marcom Simoneom.

(Slika: Offside Sports Photography)

14:38

32 min - To je bilo briljantno. Nigel Winterburn klizi na Di Canio i par ponovno stvara svoj sukob tijekom igračkih dana s kazališnim padom. Poslije se grle. Lijep dodir.

TV kuhar umire 2014
14:36

30 minuta - Kanu pomalo propušta priliku dodati svoj i Arsenalov zbroj. Skuplja kratki prolaz na rubu kutije od Piresa i tečnim pokretom okreće Albertinija, ostavljajući ga mrtvim. Napadač šalje udarac tik iznad prečke i nije bilo daleko 2-0.

Albertinija brzo mijenja Angelo Cabone. Pomalo grubo.

14: 32KLJUČNI DOGAĐAJ

CILJEVI! Arsenal Legends 1-0 Milan Glorie (Kanu)

27 minuta - Kanu se diže najviši u susret s Petitovim inčnim savršenim križem. Gangly forward samo na vrhovima prstiju ide u gornji kut i 1-0 je za Arsenal! Sasvim je sigurno to bio njegov prvi dodir loptom!

14:29

25 minuta - Kanu zamjenjuje Gilberta za Arsenal. Ogromno je veselje sa stadiona Emirates. Nigerijski slotovi uredno pored Ljungberga u napadu.

14:28

22 min - Ljungberg se na prevaru probija pored Albertinija i zabija križem u okvir Milana. Pires gubi svoj biljeg i povezuje udarac glavom, ali njegov je udarac upućen daleko od gola. Arsenal opet na vrhu.